Calle Johansson oljemålning

Calle Johansson oljemålning
Calle Johansson oljemålning
Calle Johansson oljemålning
Calle Johansson oljemålning
Calle Johansson oljemålning
Calle Johansson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CALLE JOHANSSON (samtida): "Stilleben med vitt krus", monogramsignerad CM, daterad -85, olja på duk, ca 110x100 cm

444921

2017-03-04