Örjan Sätre oljemålning
Closed
2017-03-04
444972
| Sold for | 29 000 SEK |
| Estimate | 8 000 SEK |
ÖRJAN SÄTRE (född 1952): Restaurang interiör, signerad Örjan Sätre, olja på duk, ca 120x180 cm