Marint motiv oljemålning

Marint motiv oljemålning
Marint motiv oljemålning
Marint motiv oljemålning
Marint motiv oljemålning
Marint motiv oljemålning
Marint motiv oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL BREHM (1900-tal): Hamnmotiv med båtar, signerade, olja på duk, ca 70x98 cm

444975

2017-03-04