Vas vaser/ ljusstakar design Lindberg
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG LINDBERG, vas, vaser/ljusstakar, 2 st, fajans, vitglaserade, med dekor i blått, svart, grått och gult, signerade med Gustavsbergs Studiohand i blått Sweden -26, M/97 128 Sweden, höjd ca 12,5 resp 21 cm
En mindre vas/ ljusstake (blå) med mindre kantglasyrnagg
444995
2017-03-04