Ljuskrona 1700-tal barock

Ljuskrona 1700-tal barock
Ljuskrona 1700-tal barock
Ljuskrona 1700-tal barock
Ljuskrona 1700-tal barock
Ljuskrona 1700-tal barock
Ljuskrona 1700-tal barock
Ljuskrona 1700-tal barock
Ljuskrona 1700-tal barock
Ljuskrona 1700-tal barock
Ljuskrona 1700-tal barock

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSKRONA, 1700-tal, barock, för 6 ljus, malm, knoppavslut med otydliga stämplar, diameter ca 45, höjd 43 cm

Slitage. Renoverad och kompletterad.

445000

2017-03-04