Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VITRINSKÅP, Louis XVI, 1900-talets mitt, fanerade med mahgony, beslag i gulmetall, hyllplan i glas, höjd ca 114, 62x34 cm, nyckel finns

Slitage

445005

2017-03-04