Damskrivbord 1800-tal Karl Johan

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMSKRIVBORD, Karl Johan, 1800-tal, björk imitationsmåleri, låda i sarg, höjd ca 74, 88x49 cm

Senare dragknopp, slitage, färgbotfall

445012

2017-03-04