Damskrivbord 1800-tal Karl Johan
2017-03-04
445012
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAMSKRIVBORD, Karl Johan, 1800-tal, björk imitationsmåleri, låda i sarg, höjd ca 74, 88x49 cm
Senare dragknopp, slitage, färgbotfall