Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAMSKRIVBORD, Karl Johan, 1800-tal, björk imitationsmåleri, låda i sarg, höjd ca 74, 88x49 cm
Senare dragknopp, slitage, färgbotfall
445012
2017-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här