Byrå Louis Seizestil
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, valnöt samt mahogny, 1900-talets början, Louis Seizestil, njurformad, två lådor, stenskiva, gallerkant samt beslag i mässing, höjd ca 78, 61x41 cm, nycklar saknas
Slitage, blekta partier, fanerbortfall, nycklar saknas
445015
2017-03-04