Byrå Louis Seizestil

Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, valnöt samt mahogny, 1900-talets början, Louis Seizestil, njurformad, två lådor, stenskiva, gallerkant samt beslag i mässing, höjd ca 78, 61x41 cm, nycklar saknas

Slitage, blekta partier, fanerbortfall, nycklar saknas

445015

2017-03-04