Byrå Louis Seizestil
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, mahogny, 1900-talets första hälft, Louis Seizestil, två lådor, stenskiva, beslag i mässing, höjd ca 76, 68x39 cm, nyckel (1) finns
Slitage, fanersläpp, slitage, invändig träskiva skadad
445017
2017-03-04