Byrå Louis Seizestil

Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, mahogny, 1900-talets första hälft, Louis Seizestil, två lådor, stenskiva, beslag i mässing, höjd ca 76, 68x39 cm, nyckel (1) finns

Slitage, fanersläpp, slitage, invändig träskiva skadad

445017

2017-03-04