Ferdinad Boberg akvarell

Ferdinad Boberg akvarell
Ferdinad Boberg akvarell
Ferdinad Boberg akvarell
Ferdinad Boberg akvarell
Ferdinad Boberg akvarell
Ferdinad Boberg akvarell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FERDINAND BOBERG (1860-1946): Skuta i vinterskrud, signerad Boberg, akvarell, 16,5x14 cm

445051

2017-03-04