Esaias Thorén mapp med litografier

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981), mapp med sex litografier 47/100, signerade, ca 50x57 cm

Gulnade

445058

2017-03-04