Helmut Newton fotografi

Helmut Newton fotografi
Helmut Newton fotografi
Helmut Newton fotografi
Helmut Newton fotografi

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HELMUT NEWTON "Fiona Lewis in Los Angeles", 1976, offsetlitografi, sign.
Ur mappen "Special Collection", enligt medföljande kort nr 20/24. Bladstrl. 38x27 cm

445062

2017-03-04