Klubbat för:
6 000 SEK
3 000 SEK
MARC GUYARD (Frankrike, född 1932), konkret komposition, signerad och daterad Marc Goyard 1989, akryl på duk, ca 60x60 cm
Oramad. Mindre stötskador.
445071
2017-03-14