Vikskärm

Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIKSKÄRM, 1900-talets mitt, 3 sektioner, textil med metalltråd, dekorspikhöjd 142, längd 150 cm

Skador och fläckar

445117

2017-03-04