Bernhard Österman oljemålning

Bernhard Österman oljemålning
Bernhard Österman oljemålning
Bernhard Österman oljemålning
Bernhard Österman oljemålning
Bernhard Österman oljemålning
Bernhard Österman oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNHARD ÖSTERMAN (1870-1938): Mansporträtt, signerad samt daterad 25, olja på duk, ca 92x74 cm

445135

2017-03-06