Stolar Danmark
2017-03-05
445169
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 1 par, Danmark, 1960-tal, teak, flätad sits, skyltmärkt Danish Control Craftmanship, höjd ca 75, sitthöjd 43 cm
Bruksslitage, smärre ytskador