Byrå gustaviansk stil
2017-03-04
445216
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, mahogny, intarsiadekor, beslag i mäsing, höjd ca 80, 86x45 cm
Slitage, list saknas