Grafikhurts

Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRAFIKHURTS, furu, 1900-tal andra hälft, höjd inkl. benställning ca 88, 82x63 cm

Slitage

445226

2017-03-04