Ramar jugend samt gustaviansk stil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAMAR, 3 st, mässing samt förgyllt trä, 1900-tal, 15x10 resp 25x27 cm

Slitage

445229

2017-03-04