Lisa Rinnevuo färglitografi

Lisa Rinnevuo färglitografi
Lisa Rinnevuo färglitografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LISA RINNEVUO (född 1972), Boogie Down, signerad Lisa Rinnevuo, numrerad 58/150, färglitografi, ca 75x105 cm

445240

2017-03-04