Bägare Råström gärddkanna sockerskål silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, PUNSCHMUGGAR, BÄGARE, Råström, SENAPSKRUS, silver, 1900-tal, vikt ca 665 g

Slitage

445250

2017-03-04