Stolar gustaviansk rokoko Karl Johan

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 3 st, KARMSTOL, 17/18/1900-tal, sitthöjd ca 40-48 cm

Fläckar, sprickor, lagning, en med påbörjade framtagning av orginalfärg, senare bemålning

445252

2017-03-04