Soffbord Danmark

Soffbord Danmark
Soffbord Danmark
Soffbord Danmark
Soffbord Danmark
Soffbord Danmark
Soffbord Danmark
Soffbord Danmark
Soffbord Danmark

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, teakfanérad skiva, konande bord i massiv ek, sannolikt dansk möbelproducent, omkring 1900-talets mitt, diameter ca 90 cm

Slitage, märken

445257

2017-03-04