Lykta Stallet på K1

Lykta Stallet på K1
Lykta Stallet på K1
Lykta Stallet på K1
Lykta Stallet på K1
Lykta Stallet på K1
Lykta Stallet på K1

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LYKTA, 1800-talets andra hälft, stomme i mässing, blyinfattat glas, delvis fasettslipat glas, höjd ca 55 cm
PROVENIENS: Stallet på K1

Smärre skador

445259

2017-03-05