Felix Gmelin olja

Felix Gmelin olja
Felix Gmelin olja
Felix Gmelin olja
Felix Gmelin olja

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

FELIX GMELIN (född 1962): "Souvenir",
signerad och daterad Felix Gmelin 1992, olja på pannå, 27x40 cm

445261

2017-03-16