Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILFREDO LAM (Kuba, 1902-1982), (2): Figurkompositioner, en signerad, en numrerad 2/31, båda signerade i trycket Wilfredo Lam 1955, färglitografier, 25,5x35,5 cm
445277
2017-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här