Torsten Löwgren oljemålning
Valmis
2017-03-05
445285
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
TORSTEN LÖWGREN (1903-1991):"Motsol på snö", signerad och daterad T Löwgren 1930, olja på duk, ca 65x80 cm
Behållningen går till Läkarmissionen