Soffbord Danmark
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, kombinerat spelbord/matbord,1900-talets mitt, teak/teakfanér, ena bordsskivan klädd med grön filt, nedåt avsmalnande ben, brännmärkt Danish Furniture Makers, höjd 74, 80-160 x 80 cm
Ytslitage
445291
2017-03-05