Soffbord Danmark

Soffbord Danmark
Soffbord Danmark
Soffbord Danmark
Soffbord Danmark
Soffbord Danmark
Soffbord Danmark
Soffbord Danmark
Soffbord Danmark

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, kombinerat spelbord/matbord,1900-talets mitt, teak/teakfanér, ena bordsskivan klädd med grön filt, nedåt avsmalnande ben, brännmärkt Danish Furniture Makers, höjd 74, 80-160 x 80 cm

Ytslitage

445291

2017-03-05