Karl Mårtens litografi

Karl Mårtens litografi
Karl Mårtens litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956): Stjärtmes, sigillstämplad, signerad och numrerad 19/10, färglitografi på akvarellpapper, bladstorlek 32 x 34,5 cm.

445297

2017-03-05