Piet Moget olja

Piet Moget olja
Piet Moget olja
Piet Moget olja
Piet Moget olja
Piet Moget olja
Piet Moget olja

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PIET MOGET (Holland, född 1928): Landskap, signerad och daterad P Moget -54, olja på duk fäst på pannå, 38x46 cm

445327

2017-03-16