Silverföremål 18-1900-tal
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SILVER och BÄLTESSPÄNNEN, 19 dlr, 18-1900-tal, bestående av bl a skedar i varierande storlek, sked Georg Jensen, brevkniv, tesil, såsslev, små skålar, bältesspännen, jugend, total vikt silver exklusive delar i blandmaterial ca 510 g
Slitage, delvis med mindre skador
445331
2017-03-05