Sängar
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SÄNGAR, gustaviansk stil, 1930/1930-tal, träskurna och stoppade samt med textil klädsel på gavlarna, bemålat i pärlgrå ton, höjd ca 93 cm, total längd ca 220 cm
En fotgavel saknar klädsel på ena sidan. Bruks och åldersrelaterat slitage.
445338
2017-03-07