Sängar

Sängar
Sängar
Sängar
Sängar
Sängar
Sängar
Sängar
Sängar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÄNGAR, gustaviansk stil, 1930/1930-tal, träskurna och stoppade samt med textil klädsel på gavlarna, bemålat i pärlgrå ton, höjd ca 93 cm, total längd ca 220 cm

En fotgavel saknar klädsel på ena sidan. Bruks och åldersrelaterat slitage.

445338

2017-03-07