Lampbord
2017-03-07
445341
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAMPBORD, 1 par, England, 1900-talets andra hälft, fanér i idegran, höjd ca 54, diameter 50 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage.