Supkoppar saltkar

Supkoppar saltkar
Supkoppar saltkar
Supkoppar saltkar
Supkoppar saltkar
Supkoppar saltkar
Supkoppar saltkar
Supkoppar saltkar
Supkoppar saltkar
Supkoppar saltkar
Supkoppar saltkar
Supkoppar saltkar
Supkoppar saltkar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SUPKOPPAR, SALTKAR, BURK med lock, SALTSKEDAR, silver, 1900-tal, silvervikt ca 450 g

Slitage, gravyrer

445347

2017-03-05