Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SUPKOPPAR, SALTKAR, BURK med lock, SALTSKEDAR, silver, 1900-tal, silvervikt ca 450 g
Slitage, gravyrer
445347
2017-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här