Lennart Rodhe Konkret

Lennart Rodhe Konkret
Lennart Rodhe Konkret
Lennart Rodhe Konkret
Lennart Rodhe Konkret

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, monogramsignerad LR, daterad 83-02-02, blyerts, 63x47 cm

445364

2017-04-29