Adliga lacksigill, ca 250

Adliga lacksigill, ca 250
Adliga lacksigill, ca 250
Adliga lacksigill, ca 250
Adliga lacksigill, ca 250
Adliga lacksigill, ca 250
Adliga lacksigill, ca 250
Adliga lacksigill, ca 250
Adliga lacksigill, ca 250

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ADLIGA LACKSIGILL, ca 170 st., med ursprung från Riddarhuset, sammanställda på mitten av 1800-talet

Papperskador, 2 sigill saknas

445365

2017-03-11