Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ADLIGA LACKSIGILL, ca 170 st., med ursprung från Riddarhuset, sammanställda på mitten av 1800-talet
Papperskador, 2 sigill saknas
445365
2017-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här