Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KINESISKT BORD, 1900/2000-tal träskuren med figurala scener i högrelief som är täckt av en glasskiva, har en utdragbar låda, höjd ca 51, längd 153 samt bredd 53 cm.
Visst slitage.
445376
2017-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här