Kinesiskt bord

Kinesiskt bord
Kinesiskt bord
Kinesiskt bord
Kinesiskt bord
Kinesiskt bord
Kinesiskt bord
Kinesiskt bord
Kinesiskt bord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KINESISKT BORD, 1900/2000-tal träskuren med figurala scener i högrelief som är täckt av en glasskiva, har en utdragbar låda, höjd ca 51, längd 153 samt bredd 53 cm.

Visst slitage.

445376

2017-03-07