Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PER HASSELBERG, "Grodan", gips, signerad P Hasselberg, 1891, höjd ca 46 cm, längd ca 39 cm
nagg
445379
2017-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här