Olle Hjortzberg akvarell

Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Stilleben med äpplen och päron, signerad och daterad Olle Hjortzerg jan 59, akvarell, 27x37cm

445384

2017-03-05