Max Papart oljemålning

Max Papart oljemålning
Max Papart oljemålning
Max Papart oljemålning
Max Papart oljemålning
Max Papart oljemålning
Max Papart oljemålning

Klubbat för:

25 000 SEK

15 000 SEK

MAX PAPART (1911-1994): "Lady - Seaside", signerad Max Papart, olja på duk, 116x89 cm

445387

2017-03-15