Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

BYRÅ med fyra lådor, renässansbeslag, 1800-talets slut, höjd ca 100, 104x53 cm

Ytskador under färg

445393

2017-03-05