Klubbat för:
7 200 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
PIET MOGET (Holland, född 1928): Komposition, signerad P Moget, olja på duk, 46x55 cm
Zustandsbeschreibung
445397
2017-03-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner