Piet Moget olja

Piet Moget olja
Piet Moget olja
Piet Moget olja
Piet Moget olja
Piet Moget olja
Piet Moget olja

Klubbat för:

7 200 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

PIET MOGET (Holland, född 1928): Komposition, signerad P Moget, olja på duk, 46x55 cm

Zustandsbeschreibung

445397

2017-03-16