Georg Fischhof/ H Wagner oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GEORG FISCHHOF (Österrike 1859-1914): Stadskaj, signerad med pseudonym H Wagner, olja på duk, ca 68,5x55 cm

445421

2017-03-08