Klubbat för:
6 800 SEK
6 000 SEK
EDUARD WIIRALT (1898-1954): Okapis, 1949, signerad E. Wiiralt, etsning och akvatint, 128/200, bildmått 25x43 cm
Gulnader
445424
2017-03-17