Thea Ekström

Thea Ekström
Thea Ekström
Thea Ekström
Thea Ekström

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THEA EKSTRÖM (1920-1988): Komposition, signerad och daterad Ekström 16X66, blandteknik, 25x21 cm

445435

2017-03-17