Rysk skola blandteknik

Rysk skola blandteknik
Rysk skola blandteknik
Rysk skola blandteknik
Rysk skola blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RYSK SKOLA (1900-tal): Motiv med kvinnor, monogramsignerad och daterad -41, blandteknik, ca 30x23 cm

Fläckar

445462

2017-03-06