Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
RAGNAR VON HOLTEN (1934-2009): "Balansakt med flyg...", signerad och daterad RvHolten 63, collage, ca 11x15 cm
Zustandsbeschreibung
445468
2017-03-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner