Ragnar von Holten collage

Ragnar von Holten collage
Ragnar von Holten collage
Ragnar von Holten collage
Ragnar von Holten collage

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

RAGNAR VON HOLTEN (1934-2009): "Balansakt med flyg...", signerad och daterad RvHolten 63, collage, ca 11x15 cm

Zustandsbeschreibung

445468

2017-03-06